İzmir Selçuk Mahallesi Mobil Lastikçi

İzmir mobil lastikçi, aracınızın bulunduğu yere gelerek gereken hizmetleri vermektedir. Araç kullanıcılarını çoğu lastik konusunda hassas davranmaz. Bakımına dikkat etmeyebilir. Bu durum da beklenmedik yerlerde beklenmedik arızaların yaşanmasına neden olur. Ayrıca lastiklerin belirli koşullarda değişmesi gerektiğinin yasal dayanakları vardır. Değişmediği takdirde tespit edilmesi durumunda cezai işlemlere maruz kalabilirsiniz. İzmir Selçuk Mahallesi mobil lastikçi aracınızın lastiklerine gerekli işlemleri yaparak sizlerin zor duruma düşmesine engel olur.

Mobil Lastikçi Nedir?

Mobil lastikçi aracınızın sıkıntı yaşadığı noktaya gelen gerekli hizmeti yaparak yola devam etmenizi sağlar. Mobil lastikçi sadece yolda kalmış araçlar için geçerli değildir. Aracını çalıştırmak istemeyen evinin ya da başka bir yerin önünde park edilmiş haldeyken bakım yaptırmak isteyen kişiler tarafından da aracın bulunduğu noktaya çağrılabilir. Bu araç sahibinin isteğine göre şekillenir. Bizim amacımız istenilen hizmeti yerine getirmektir.

Lastik Bakımında Neler Yapılır?

Genel olarak lastik bakımı, lastik patlamasından kaynaklı olarak yapıldığı düşünülür. Başka nedenlerle de lastik bakımı yaptırılabilir. Lastik işlemleri, sibop arızası, stepne değiştirme, hava basma yeri yarılmış lastik, balans ayarı ve jant değişimi gibi işlemlerde vardır. Bu işlemlerin birçoğu lastik değiştirme işleminde yapılabileceği gibi gerekli görülmesi durumunda da yapılabilir. Aracın lastikle ilgili kısımlarına dikkat etmek önemlidir.

Oto Lastik Yenilemesi Yapılırken Nelere Dikkat Edilir?

Lastik yenilemesi yapılırken bazı durumlara dikkat etmek gerekir. Bunlardan ilki, Lastiğin ebatlarıdır. Lastik ebatı araca uygun seçilmelidir. Sürüş kalitesi için önemlidir. Sonraki dikkat edilmesi gereken durum ise, oto lastik kaplama işlemidir. Bu işlemi tercih etmemek önemlidir. İleride sorunlar çıkarabilir. İzmir Selçuk Mahallesi mobil lastikçi lastik değişimi konusunda gereken hususlara dikkat etmektedir.

TOP