İzmir Selçuk Mahallesi Lastik Tamiri

İzmir Selçuk Mahallesi Lastik Tamiri

İzmir lastik tamiri için ekibimize bir telefonunuz yeterli! Gece servisimiz de bulunmaktadır ve ihtiyaç duyduğunuz anda lastikleriniz ile ilgili sorunlarda bize ulaşabilirsiniz! Bulunduğunuz yere anında bir mobil ekip gönderilecektir. Selçuk mahallesinde bulunan dükkanımıza aracınızı siz de getirebilirsiniz. Lastik problemlerinizi en iyi biçimde gideriyoruz.

İzmir Lastik Tamiri Hizmeti Nelerdir?

İzmir Selçuk Mahallesi lastik tamiri ekibimiz yolda yaşayabileceğiniz lastik problemlerinize en hızlı ve güvenli biçimde çözüm bulur. Kadromuz bu alanda iyi yetişmiş, deneyimli ve bilgili kişilerden oluşturulmuştur. Lastik sorunları büyük kazalara yol açabilir; bu nedenle ihmal etmeden problem ortaya çıkar çıkar bizi arayabilirsiniz.

Lastikleriniz patlamışsa, değişmesi gerekiyorsa veya başka problemler mevcutsa mobil ekibimiz çağrınız ve bize konum atmanız ile aracınızın olduğu yere varmak için hemen yola çıkar. Çıkma lastik ihtiyacı, lastik değişimi veya sıfır lastik ihtiyacı gibi sorunlar için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yolda lastik tamiri için sitemizden, çağrı merkezimizden veya Whatsapp iletişim hattından bize ulaşabilirsiniz.

İzmir Mobil Lastik Hizmeti Ne Zaman Verilir?

İzmir mobil lastikçi ihtiyacınız ortaya çıktığı anda profesyonel biçimde araç sahiplerine hizmet veren firmamız hemen sizin için gezici ekibini yola çıkartır. Bu hizmet 7/24 açık olduğu için ister gece ister gündüz fark etmez lastik problemlerinizde bize ulaşabilirsiniz.

Lastik tamiri mobil ekibimiz aracınızın bulunduğu yere oldukça kısa sürede varacaktır. Lastiklerinizde bir sorun meydana geldiyse ekibimiz gelene kadar aracınızı güvenli biçimde yol kenarına çekmeyi unutmayın. Trafikte kaza riskine karşı gerekli önlemlerin alınması gerekmektedir. Levha veya uyarıcı işaretlerle diğer sürücülerin dikkatli olmasını sağlayabilirsiniz.

İzmir Lastik Tamiri Fiyatları Nelerdir?

İzmir Selçuk mahallesi lastik tamiri için ekibimiz araç sürücüleri için çok uygun yol lastik yardım hizmeti sağlarlar. Piyasa koşullarına göre ekonomik ve avantajlı fiyatlarımız bulunmaktadır. Arızaya, yol mesafesine vb. göre fiyatlarımız değişiklik göstermektedir.

 

TOP