İzmir Havutçulu Mahallesi Yolda Lastik Tamiri

İzmir Havutçulu Mahallesi Yolda Lastik Tamiri

İzmir yolda lastik tamiri, araç sürücülerinin artık yolda kalmasının önüne geçiyor. Aracın lastiklerinin hasar göstermesi ya da patlaması durumunda ekibimiz aracın bulunduğu noktaya gelerek gereken işlemleri yapıyor. Bu işlemler araç kullanıcısının çok fazla vaktini almamaktadır. Bu sayede araç sürücüsü gideceği yere kısa bir moladan sonra devam etmektedir. İzmir Havutçulu Mahallesi yolda lastik tamiri işlemlerini olabildiğince hızlı ve iyi yaparak araç sürücülerinin yolda kalma anlarında tercih edilen oluyor.

Yolda Lastik Tamiri Nedir?

Yolda lastik tamiri araç sürücüsünün arıza yaşadığı noktaya ekiplerimizin günün her saatinde hemen istenilen yere ulaşmasıdır. Yolda lastik tamiri araç kullanıcıları için oldukça avantajlı bir durumdur. Eskiden lastik patlaması durumunda çekici aracı alarak uzun süren işlemler sonunda aracı sahibine teslim ediyordur. Yolda lastik tamir edilmesi ile bulunulan noktada gerekli işlemler yapılıyor ve araç sahibine aracı teslim ediliyor. Bu süreç oldukça kısa sürüyor.

Ekiplerin İşlem Yapmasında Aracın Modeli Önemli Mi?

Birçok araç yolda kalmaktadır. Yolda lastik tamir hizmeti işlemlerini yaparken araç markası, modeli gibi farklılıklara göre iş yapma durumu olmaz. Aracın büyüklüğü küçüklüğü ne olursa olsun gereken hizmet verilir. Lastik değişiminde ebat için gerekli bilgiler ekibimiz tarafından alınmaktadır. Bunun dışında tamir işlemi yapılması için araç şartları yoktur.

Teknik Ekip Çağırmak Şart Mı?

Aracınız arıza yaptığı takdirde yolda tamir hizmetinden yararlanmak şart değildir. Çekici çağırarak istenilen yere bıraktırabilirsiniz. Ancak bu durum uzun sürmesinin yanında sizin de işlerinizin aksamasına neden olur. Ya da aracınızın lastiğini kendiniz tamir edebilirsiniz. Ancak lastik tamiri yapabilmek için bu konuda bilgili olmak gerekir. Aksi takdirde araca zarar verebilirsiniz. İzmir Havutçulu Mahallesi yolda lastik tamiri  lastik arıza işlemlerinde gereken tüm desteği vererek yola devam etmenizi sağlar.

 

TOP