İzmir Çamlık Mahallesi yolda lastik tamiri

İzmir Çamlık Mahallesi Yolda Lastik Tamiri

İzmir yolda lastik tamiri, oluşabilecek her türlü lastik hasarlarında ve değişiminde bulunduğunuz noktaya gelerek size gereken hizmeti vermektedir. Bu hizmetten yararlanmak için günün her saatinde bizi arayabilirsiniz. Ekibimiz bulunduğunuz noktaya gelerek gerekli işlemleri yapar. İzmir Çamlık Mahallesi yolda lastik tamiri müşterilerimiz kaliteli hizmet sunduğu için tercih edilmeye devam ediyor.

Uzun Süre Park Halindeki Lastikleri Ne Yapılır?

Aracın uzun süre çalışmaması durumunda lastiklerde bazı problemler ortaya çıkabilir. Sürekli aynı noktaya baskı yapılması lastiğin taban kırılması yaşamasına neden olur. Bu lastiğin içinde yer alan tellerin bir süre sonra kırılması demektir. Bu baskı noktası ve tellerin kırılmasından dolayı balans bozukluğu yaşanır. Bunun için öncesinde yapılması gereken önlemler vardır. Aracın lastik hava basıncını 7,5’ e çıkarmak bu durumun yaşanmasına engel olabilir.

Lastik Tamiri Neden Doğru Yapılmalı?

Lastik tamiri önemli bir iştir. Gerekli performansı alabilmek için ve hayati açıdan riskin olmaması için lastik tamiri iyi yapılmalıdır. Lastik değişimi yapılması durumunda tamir ettirmek gibi bir tercih edilmemelidir. Lastik tamiri ön görüldüğü zaman yapılmalıdır. İzmir Çamlık Mahallesi yolda lastik tamiri bu konu hakkında size gereken işlemi söyleyerek bilgilendirir ve işlemi yapar.

Lastik Kiti Nedir?

Beklenmedik yerlerde araçların lastiği patlayabilir. Bu durumlarda yol bakım servisi aranarak yardım istenileceği gibi tamir kiti de kullanılabilir. Lastik tamir kiti spreydir. Bu spreyi sibobun olduğu yere yerleştirilmesi ve lastiğin şişirilmesi yöntemiyle yapılır. Bu yöntem çok zor durumda kullanılan geçici bir uygulamadır. Kalıcı bir çözüm için teknik ekibin gelmesi şarttır. Ya da çok aceleniz varsa bu yöntemi yaptıktan sonra vardığınız noktaya bizi arayarak gerekli işlemlerin yapılmasını isteyebilirsiniz.

TOP